Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

День міста без алкоголю - перевірять фіскали області

12.09.2018 -

Цими вихідними Херсон відзначає День міста. Традиційно урочистості супроводжуються культурним відпочинком містян та гостей міста, проведенням яскравих концертних заходів, цікавих виставок та інноваційних презентацій у затишних зонах відпочинку міста.

Аби придбання товарів у місцях масового відпочинку не стало для херсонців неприємним сюрпризом як для гаманця, так і для здоров’я, спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликають суб’єктів господарювання, які проводитимуть підприємницьку діяльність під час святкових заходів чітко дотримуватися вимог діючого податкового законодавства.

У період проведення заходів виїзна торгівля за межами основного приміщення (магазину, ресторану, кафе, інше) здійснюється через допоміжні засоби пересувної мережі: спеціальне технологічне обладнання, розноски, лотки, столики тощо. Та варто пам’ятати: чинним законодавством заборонена виїзна торгівля алкогольними напоями, у тому числі пивом.

Також, до початку ведення господарської діяльності з роздрібного продажу алкогольних напоїв, суб’єкти господарювання зобов’язані отримати відповідну ліцензію та мати реєстратор розрахункових операцій. 

За продаж алкоголю без наявності ліцензії до підприємців застосовуються фінансові санкції у розмірі від 17 000 гривень. Окрім цього, передбачена адміністративна відповідальність з конфіскацією алкогольних напоїв та виручки, отриманої від їх продажу.

Вимоги фіскалів до бізнесу прості - прозора робота, наявність дозвільних документів для реалізації та надання якісних товарів та послуг, дотримання положень законодавства щодо готівкових розрахунків та обігу підакцизних товарів.

Разом подбаємо про податкову культуру та український сервіс!

https://www.facebook.com/sfs.kherson/