Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Сплачений ЄСВ – запорука добробуту та соціальної захищеності громадян

10.08.2018 -

Саме таким став головний меседж семінару для платників податків, який вчора організували та провели фахівці Головних управлінь ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та ПФУ в Херсонській області.

Захід відкрив заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Микола Квасневський, який зазначив, що підвищення рівня добровільної сплати ЄСВ та формування високого рівня податкової культури є одними із пріоритетних напрямків роботи фіскального відомства. Особливо актуальним наразі є питання повного погашення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску. Відповідно до чинного законодавства єдиний соціальний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Зобов’язання із сплати єдиного соціального внеску виконуються в першу чергу і мають пріоритет перед усіма іншими зобов’язаннями, крім зобов’язань з виплати заробітної плати (доходу). «Закликаю вас відповідально ставитися до сплати єдиного соціального внеску, адже пенсійні виплати є основною статтею доходів значної частини наших співвітчизників. Тож саме своєчасно і в повному обсязі сплачений ЄСВ – є запорукою добробуту та соціальної захищеності громадян», - зазначив Микола Квасневський.

Окрім цього, вже традиційно фіскали проінформували учасників заходу про інші поточні зміни податкового законодавства. Окремо акцентували увагу на тому, що з 2 липня змінилися реквізити рахунків для зарахування податкових платежів.

Як завжди, жвавий інтерес викликала у присутніх інформація спеціалістів пенсійного відомства області про особливості заповнення форм звітності з ЄСВ, зміни у порядку нарахування та виплати пенсій, обліку страхового стажу тощо. Також спеціалісти пенсійного відомства області нагадали про функціонування порталу електронних послуг від Пенсійного фонду України.

Наступний безкоштовний семінар з питань останніх змін в оподаткуванні суб’єктів господарювання відбудеться 13 вересня 2018 року о 14 год. за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, актова зала Дніпровської районної у м. Херсоні ради. За інформацією щодо участі у семінарі звертайтеся за телефонами 42-76-20 та 42-76-15.