Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фіскали області «допоможуть» збитковим бізнесменам

08.08.2018 -

За результатами моніторингу податкової звітності станом на 07.08.2018 спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відстежили 55 суб’єктів господарювання - юридичних осіб регіону, які задекларували 1,1 млрд. грн. збитків за результатами господарської діяльності у I півріччі 2018 року.

До граничного терміну подання звітності з податку на прибуток, який завершується 9 серпня 2018 року, підприємства мають можливість вчасно надати нову звітну декларацію, виправити помилки під час перенесення збитків минулих років та уникнути штрафних санкцій за порушення термінів подання звітності.

Спеціалісти фіскальної служби області проводять адресну роботу з платниками податків по упередженню неправомірного коригування фінансових результатів, заниженню об’єкта оподаткування в фінансово-господарській діяльності та надають індивідуальні консультації юридичним особам Херсонської області за тел. (0552) 42-76-07 та 42-76-82.