Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податкова міліція пильнує надійно

14.06.2018 -

І це не лише слова. Основними завданнями податкової міліції є запобігання кримінальним та іншим правопорушенням у сфері оподаткування та бюджетній сфері, їх розкриття, розслідування та провадження у справах про адміністративні правопорушення. Ось результати лише декількох напрямків їх діяльності.

Так, з початку цього року за матеріалами оперативного управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономної Республіки Крим та м. Севастополі до ЄРДР внесено 60 кримінальних проваджень,  з яких  13 - категорії "тяжких". Слідчим управлінням фінансових розслідувань повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень 14 особам, до суду направлено 14 кримінальних проваджень, з них 13 – з обвинувальним актом, 1 – для звільнення від кримінальної відповідальності, у зв’язку з повним відшкодуванням завданих державі збитків. По кримінальних провадженнях відшкодовано до бюджету понад 8 млн. гривень.

В рамках проведення операції "Рубіж – 2018" за матеріалами працівників оперативного управління розпочато 10 кримінальних проваджень за фактами порушень митного законодавства. По чотирьом із них фігурантам справ уже вручено повідомлення про підозру, а на майно у вигляді різної сільськогосподарської продукції загальною вартість 16,4 млн. грн. накладено арешт.

Іншим напрямком роботи є боротьба із незаконним обігом підакцизних товарів. В рамках операції "Акциз-2018" оперативники припинили понад 20 фактів нелегального виробництва й обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пально-мастильних матеріалів та задокументували 4 кримінальних правопорушення відносно суб’єктів господарювання-виробників такої продукції. Підсумком цього є вилучення підакцизних товарів на суму 22,6 млн. грн., серед яких є паливно-мастильні матеріали, транспортний засіб, спирт, лікеро-горілчані та тютюнові вироби.

Ще одним нагальним питанням податкових правоохоронців є запобігання нелегальній зайнятості населення. Цьогоріч у 8 суб’єктів господарювання співробітники оперативного управління викрили порушення вимог законодавства про працю та встановили 205 осіб, які працювали без належного працевлаштування.

Наразі мусимо констатувати факт, що не всі бізнесмени сумлінно виконують свій громадянський обов’язок. Тож податкова міліція і надалі буде надійно захищати економічні інтереси нашої держави.