Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Керівний склад фіскальної служби області навчали протидіяти корупції

14.06.2018 -

Вчора, у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, відбулося економічне навчання для керівного складу відомства, керівництва ОДПІ області та їх відділень у районах. 

Головним меседжем навчання стала вимога начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима до усього керівного складу відомства особисто безумовно виконувати норми антикорупційного законодавства та здійснювати дієвий контроль за дотриманням положень такого законодавства підпорядкованими державними службовцями.

Програмою проведення заняття було передбачене обговорення та вивчення вимог антикорупційного законодавства. Зокрема, присутні детально розглянули норми Закону України від 14.10.2014 № 1700-VII «Про запобігання корупції» щодо запобігання корупційним і пов’язаним з корупцією правопорушенням, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, фінансового контролю, механізмів запобігання та протидії корупції.

Окрім того, фіскалам нагадали про види відповідальності, встановлені вищезазначеним Законом, Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України, за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, а також механізми усунення їх наслідків.

Іншим важливим аспектом стала інформація  щодо створення умов для повідомлень про факти порушення вимог антикорупційного законодавства, методи запобігання корупційним проявам, реагування на провокацію отримання неправомірної вигоди та механізми документування дій осіб, які пропонують таку винагороду.

Насамкінець заходу присутні обговорити проблемні питання, які виникають під час виконання службових обов’язків і повноважень та отримали фахові відповіді на свої питання.

Фотоматеріали по темі

/
  • Керівний склад фіскальної служби області навчали протидіяти корупції