Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Податковою знижкою вже скористалися 47 мешканців Херсонщини

06.03.2018 -

Деклараційна кампанія - 2018

З початку року податковою знижкою вже скористалися 47 мешканців Херсонщини. За поданими деклараціями про майновий стан і доходи (далі – декларація) буде повернуто з бюджету близько 333 тис. гривень.

Переважну більшість декларантів цієї категорії складають громадяни, які сплачують за навчання своїх дітей до закладів освіти. Таких декларацій подано 36 (76,6%).

Крім цього, право на податкову знижку використали особи, що сплачували відсотки за користування іпотечним житловим кредитом – 11 декларацій та які страхували себе або членів своєї сім’ї – 2 декларації, за оплату допоміжних репродуктивних технологій подана 1 декларація.

Нагадаємо: щоб скористатися правом на податкову знижку, необхідно до 31 грудня 2018 року подати декларацію про суму свого загального річного доходу до податкової інспекції. Додаткову інформацію щодо заповнення декларації можна отримати безкоштовно в Центрах обслуговування платників ДФС області за місцем реєстрації.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/