Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фіскали удосконалюють свої знання

06.03.2018 -

Сьогодні, у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області, зібралися працівники відомства аби підвищити рівень професійної компетентності, поповнити й поглибити свої знання та уміння.

Цього разу спеціалістів фіскальної служби детально проінформували про запобігання й врегулювання конфлікту інтересів у діяльності державних службовців, обмеження для державних посадових осіб щодо використання службових повноважень, одержання подарунків, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, видах відповідальності за вчинення корупційних правопорушень та відшкодування збитків, завданих державі внаслідок такого правопорушення.

Окрему увагу під час заходу акцентували на необхідності достовірного відображення даних в декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік та своєчасного подання, шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Не менш важливим стало нагадування про порядок організації роботи документообігу за допомогою спеціального програмного забезпечення та особливості використання програмного продукту «Управління документами».

Навчання відбулося у невимушеній атмосфері, а отримані знання фахівці використовуватимуть у подальшій практичній діяльності.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

 

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали удосконалюють свої знання