Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскали області вивчали новації податкового законодавства

12.01.2018 -

Сьогодні, у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області, відбулося перше, у новому році, економічне навчання з працівниками відомства. Останні нововведення податкового законодавства, які набрали чинності з 01.01.2018, - стали одними з важливих тем навчання.

Фахівці установи ознайомилися з наказом Державної фіскальної служби України від  29.12.2017 №884, яким запроваджено зміни до Реєстру великих платників податків на 2018 рік. Також важливою стала інформація про зміни, внесені до діючого законодавства, щодо тимчасового зупинення системи блокування податкових накладних.  

Досить цікавим та корисним стало вивчення податкових новацій в адмініструванні податку на додану вартість та змін в оподаткуванні фізичних осіб. Зокрема, згідно зі статтею 8 Закону України від 07.12.2017 № 2246-VIII „Про Державний бюджет України на 2018 рік” з 01 січня 2018 року розмір мінімальної заробітної плати визначений на рівні 3723 гривні. А розмір загальної податкової соціальної пільги становить 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи та складає 881 гривну.

Така інформація допоможе фахівцям фіскальної служби якісно виконувати свої повноваження, професійно спілкуватися та надавати практичну допомогу платникам податків Херсонщини.

          

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали області вивчали новації податкового законодавства