Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фіскали області отримують нові знання

10.11.2017

Вже традиційно, щоп’ятниці, працівники Головного управління ДФС у Херсонській області зібралися у залі засідань відомства для знайомства з останніми новозмінами діючого законодавства.

На цей раз мова йшла про особливості застосування в практичній роботі наказу Міністерства фінансів України про Порядок обміну електронними документами з контролюючими органами, який визначає основні організаційно-правові засади обміну електронними документами між суб’єктами електронного документообігу. Не залишились поза увагою фіскалів області і питання внесення змін до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби та напрямки роботи підрозділів по реалізації Антикорупційної програми  ДФС на 2017 рік. Важливою стала інформація про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців на наступний рік. Також мова йшла про організацію прогнозно-аналітичної роботи фіскальної служби області із визначення індикативних показників та забезпечення надходжень податків та зборів до бюджетів усіх рівнів.

Такий формат своєрідного «економічного» спілкування допомагає залишатися спеціалістам фіскальної служби області кваліфікованими та фахово підготовленими, обмінюватися напрацюваннями за напрямками роботи підрозділів та отримувати практичну інформацію, яка необхідна для щоденної професійної роботи з платниками податків області.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

 

         

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали області отримують нові знання