Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Фіскали підвищують рівень професійних знань

11.08.2017 -

Сьогодні на економічному навчанні, традиційно щоп’ятниці, працівники фіскального відомства області обговорили актуальне питання відміни штрафних санкцій для платників податків за несвоєчасну реєстрацію податкових та акцизних накладних внаслідок несанкціонованого втручання в роботу комп’ютерних мереж платників податків.

Доцільними в практичні роботі фіскалів області з платниками податків  стануть практичні рекомендації щодо взяття, зняття з обліку юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців, зокрема, зареєстрованих в АР Крим.

Як завжди, не залишились без уваги профілактичні питання антикорупційної стійкості працівників Головного управління ДФС у Херсонській області. Фіскалам області нагадали перелік обмежень для державних службовців, спрямованих на запобігання та протидію корупції.  Також, мова йшла про етику поведінки державних службовців під час виконання посадових обов’язків.

Фотоматеріали