Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Землі Херсонщини «кормлять» майже 90 тисяч боржників

25.07.2017 -

На Херсонщині 89005 фізичних осіб - власників та орендарів земельних ділянок заборгували перед державою плати за землю на 16,7 млн. гривень. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області станом на 01.07.2017 року.

Найбільша кількість боржників по платі за землю з фізичних осіб обліковується у Білозерському району – 15590 громадян, сума податкового боргу складає 1,8 млн.гривень. Ще 15549 землекористувачів м.Херсона заборгували до місцевого бюджету 2,6 млн.гривень. Не отримали свої додаткові надходження бюджети місцевих громад Голопристанського, Олешківському та Бериславському районів. Це 2,2 млн.грн, 1,4 млн.грн. та 1,0 млн.грн. відповідно. 

Плата за землю - обов'язковий платіж у складі податку на майно, який залишається другим за обсягом джерелом доходів бюджетів місцевих громад нашої області. З метою унеможливлення застосування заходів примусового стягнення фізичним особам – боржникам необхідно терміново сплатити або провести звірку нарахованих та сплачених платежів. Допоможуть вирішити всі проблемні питання спеціалісти у кожному відділенні ОДПІ фіскального відомства області.