Територіальні органи ДФС
у Херсонській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

ДФС України: фахівців ДФС навчали профілюванню ризиків

19.06.2017 -

Особливості виявлення ризиків вивчали представники Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби України у рамках Навчального курсу з виявлення/визначення ризиків, який нещодавно відбувся у Києві.

Захід було організовано Програмою з експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS).  

Виявлення / визначення (профілювання) ризиків - це метод визначення осіб, які переміщують через митний кордон товари з порушенням митних правил, виходячи з підозрілих ознак. Профілювання передбачає використання комбінації методів, таких як аналіз поведінки, перевірка документів, професійне спостереження та методи опитування, а також використання обладнання (рентгенівського обладнання, детекторів часток, пристроїв для виявлення радіоактивних матеріалів).

Програмою Курсу було передбачено як  теоретичні заняття у вигляді презентацій, так і практичні вправи. Навчання проходило з використанням відеоматеріалів, рольових ігор, вивчення конкретних ситуацій та подій (кейсів).

Учасники заходу брали активну участь у проведенні аналізу національних (місцевих) загроз та попередніх затримань, що мали місце в їх роботі.

Крім того, обговорювалися питання покращення ефективності виявлення незаконних матеріалів шляхом використання методів профілювання (визначення) ризиків.

Навчальний курс  надзвичайно важливий та необхідний для Державної фіскальної служби України, адже спрямований на покращення здатності посадових осіб органів ДФС запобігати нелегальному переміщенню товарів, які підлягають експортному контролю.