Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Автосервіс по-херсонські

09.06.2017 -

Сьогодні вночі, в зоні митного контролю на КПВВ «Чаплинка» херсонські митники спільно з прикордонниками зупинили водія автомобіля Wolksvagen Passat. На цей раз громадянин України намагався провезти поза митним контролем автозапчастини до АР Крим.

Під час проведення митного огляду було встановлено, що у власника транспортного засобу під обшивкою багажного відділення та у паливному баку приховано автозапчастини до автомобіля «Деу Сенс». Власник авто переобладнав бензиновий бак під сховище, в якому приховав майже 423 автозапчастини. Це: поршневі кільця, датчики, ричаги передньої подвіски авто, шарніри та інше.

За порушення митних правил на громадянина України, складено протокол за статтею 483 Митного кодексу України. Транспортний засіб та товар вилучено. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.      

Довідково: Стаття 483. Переміщення або дії, спрямовані на переміщення  товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, - тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовуються для переміщення товарів.

Фотоматеріали по темі

/
  • Автосервіс по-херсонські