Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На «Чонгарі» херсонські митники затримали «золоте» авто

03.05.2017

Вчора в пункті в’їзду – виїзду «Чонгар» Генічеського району під час проведення митного огляду автомобіля «Daewoo»  Nubira, який направлявся з материкової частини України до АР Крим, херсонські митники викрили незадекларовані 123 ювелірні вироби українських виробників. 

Власник «золотого» авто та його попутчики виявилися громадянами України.  Двоє з них: пасажирки з Луганської області спробували приховати коштовні прикраси з металу жовтого та срібного кольору серед особистих речей в косметичці та боковому кармані джинсів. Серед ювелірних виробів: великий асортимент жіночих сережок та каблучок різних розмірів, а також  підвіски, ланцюжки та браслети різної довжини.

Відповідно до Постанови КМУ від 16 грудня 2015 р. № 1035 вищезазначені товари заборонені для переміщення до АР Крим.

За порушення митних правил складено протокол за статтею 472 Митного кодексу України. Прикраси вилучено. Їх вартість буде встановлена додатково. Справу скерують до суду, який  визначить покарання.     

Довідково: Стаття 472. Незаявлення за встановленою формою точних та достовірних відомостей (наявність, найменування або назва, кількість тощо) про товари, які підлягають обов’язковому декларуванню у разі переміщення через митний кордон України, -

тягне за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів, транспортних засобів з конфіскацією зазначених товарів, транспортних засобів.

Фотоматеріали по темі

/
  • На «Чонгарі» херсонські митники  затримали «золоте» авто