Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податкові слідчі «привели» до суду 25 херсонців

17.12.2014 -

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області з початку року до суду направлено – 29 кримінальних проваджень. З них до суду з обвинувальним актом – направлено 26 кримінальних проваджень; для звільнення від кримінальної відповідальності у зв’язку із відшкодуванням в ході розслідування завданих державі збитків - 3 кримінальних провадження.

Судами  розглянуто 25 кримінальних проваджень:  у 9 винесено вироки, засуджено 6 осіб, 19 осіб звільнено від кримінальної відповідальності.

Із 6 засуджених осіб: 1 особу засуджено - за незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст.204 КК України), 2 осіб - за фіктивне підприємництво (ст.205 КК України), 2 осіб - за легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ст.209 КК України), 1 особу – за ухилення від сплати податків, зборів(ст.212 КК України).

За словами, в.о. заступника начальника - начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Херсонській області Сергія Стадніка, співробітники податкової міліції продовжують активну роботу по викриттю та усуненню фактів приховування суб’єктами господарювання доходів та ухиленню від сплати податків.