Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Митниця ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі взяла участь у святкуванні Дня підприємця

09.09.2019 -

Днями в приміщенні Херсонської обласної держаної адміністрації відбувся  урочистий захід з нагоди святкування Дня підприємця та відзначення кращих суб’єктів підприємницької діяльності у 2019 році.

У заході взяли участь представники великого, середнього та малого бізнесу Херсонщини.  До дня свята почесними грамотами відзначено кращих платників податків 2019 року, які внесли значний влад до економічного та соціального розвитку Херсонської області.

Також підприємців привітав зі святом виконуючий обов’язки начальника Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Геннадій Іваненко та нагородив почесними грамотами керівників підприємств ТОВ «АМАЛТЕЯ» та ТОВ «ДУНАПАК ТАВРІЯ» за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у соціально – економічний розвиток територіальної громади, високий професіоналізм, відданість справі та активну громадську позицію.

За матерыалами Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі