Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Місцеві бюджети Нової Каховки, Каховки, Каланчака та Чаплинки отримали понад 74 мільйони гривень плати за землю

30.08.2019 -

За січень-липень 2019 року від платників податків, які обліковуються в Новокаховському управлінні ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, надійшло 74,4 млн. грн. плати за землю. У порівнянні з тогорічним показником надходження збільшились майже на   9 млн. гривень або на 13 відсотків.

Вагому частку надходжень плати за землю перерахували власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи, які сплатили до бюджету 60 млн. грн., що на 7,6 млн. грн. або 15 відс. більше ніж торік. Водночас від фізичних осіб до місцевих бюджетів надійшло 14,5 млн. грн. плати за землю.

Земельний податок є бюджетоформуючим податком для розвитку територіальних громад та є джерелом фінансування соціально-економічних програм населених пунктів. Отже, фінансова спроможність міст чи сіл залежить від свідомої позиції кожного його мешканця та детінізації земельних відносин, - зазначають спеціалісти Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.