Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У Каланчаку відбувся діалог податківців та бізнесу

28.08.2019

Вчора у рамках операції «Урожай» податківці Каланчацької ДПІ Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання, які брали участь у засіданні земельної комісії  Каланчацької РДА.

Фахівці інспекції влаштували конструктивний діалог з представниками аграрного сектору району на тему: «Що необхідно знати громадянам, які реалізовують власну сільгосппродукцію?». Податківці повідомили про основні вимоги оподаткування доходів фізичних осіб, які регламентуються розділом  IV Податкового кодексу України. Не залишили без уваги питання оформлення трудових відносин та сплати єдиного соціального внеску.

Також розмова була акцентована на легалізацію підприємницької діяльності. Адже під час сезонних польових робіт працедавці часто нехтують вимогами законодавства, позбавляючи найманих працівників стажу та соціальних виплат. Податківці розповіли про перебіг операції «Урожай», яка розпочалася у травні цього року. Під час її проведення фахівці продовжують контролювати осіб, які систематично здійснюють обробку земельних ділянок (як власних, так і орендованих) з метою отримання прибутку та ухиляються від оподаткування, не мають офіційної реєстрації як суб’єкта господарської діяльності, використовують нелегальну працю найманих працівників або виплачують їм зарплатню нижче мінімального рівня.

Діалоги з бізнесом вже стали традиційними для управлінь фіскальної служби. Саме такі заходи допомагають формувати податкову свідомість під час сплати податків, які надійдуть на розвиток місцевих громад.