Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Працюєш без держреєстрації – заплати 17 тисяч гривень

23.08.2019

Під таким гаслом працювали протягом трьох днів спеціалісти Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у ході проведення рейдів із легалізації підприємницької діяльності та найманої праці у місцях масового скупчення відпочивальників, вокзалах  та  ринках Арабатської стрілки та Генічеська.

Рейд фіскали розпочали з перевірок місць здійснення роздрібної торгівлі на  площі залізничної станції у смт. Новоолексіївка, та встановили підприємців, які «випробовують долю» та  « не спішать» реєструвати власний бізнес.

На місцевому ринку учасники групи перевірили приватних підприємців, які здійснювали роздрібну торгівлю морепродуктами, бахчевими культурами, овочами, фруктами та сувенірною продукцією без наявності дозвільних документів. Податківці провели індивідуальну роз’яснювальну роботу із бізнесменами щодо реєстрації бізнесу відповідно вимог чинного законодавства, сплати відповідних податків та ЄСВ. Тільки уникнути відповідальності нікому з них не вдалося.

За здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації порушники отримали 5 протоколів про адміністративну відповідальність за   ч. 1 ст. 164 КУпАП України із розміром адміністративного штрафу від 17000 до    34000 гривень.

У рамках проведення операції «Курорт-2019» перевірки тривають.