Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Краса «по-Іванівськи»

23.08.2019 -

Вчора працівники Іванівської державної податкової інспекції Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі спільно з представниками Пенсійного фонду України провели черговий рейд із легалізації підприємницької діяльності  та зайнятості населення на території селища.

Цього разу учасники робочої групи перевірили 4 об’єкти господарювання у сфері обслуговування населення. Увагу податківці приділили саме салонам краси та перукарні, які надавали побутові послуги мешканцям населеного пункту. Під час обстеження контролери встановили  особу, яка здійснювала підприємницьку діяльність без державної реєстрації, та склали протокол про адміністративну відповідальність, передбачену  ч.1 ст.164-1 КУпАП. Розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації складає 17000 - 34000 гривень.

Такі заходи допомагають виховувати свідоме ставлення до ведення підприємницької діяльності за правилами законодавства, прививають правило офіційно працювати та сплачувати податки до бюджету.