Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Нововоронцовці провели операцію «Урожай»

14.08.2019 -

Днями податківці Бериславського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в рамках операції «Урожай» провели роз’яснювальну роботу з суб’єктами господарювання на Нововоронцовському місцевому ринку.

Акція була спрямована на підвищення податкової культури громадян, які самостійно вирощують, обробляють земельні ділянки та здійснюють продаж власної сільськогосподарської продукції.

Податківці влаштували конструктивний діалог як з продавцями так і з покупцями на тему: «Що необхідно знати громадянам, які реалізовують власну  сільгосппродукцію?». Інспектори повідомили про основні вимоги оподаткування доходів фізичних осіб, які регламентуються розділом IV Податкового кодексу України. Також не залишили без ували питання оформлення трудових відносин та сплати єдиного соціального внеску.

Працівники фіскальної служби нагадали, якщо платником податків  не підтверджено самостійне  вирощення, розведення, відгодовування продукції тваринництва, отримані доходи від продажу такої продукції підлягають  оподаткуванню на загальних підставах.

Такі заходи допомогають формувати податкову свідомість під час сплати податків, які надійдуть на розвиток місцевих громад.