Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Відкрийте для себе електронні податкові сервіси!

12.08.2019 -

Нині більшість херсонських підприємців (понад 70 відс.) звітують до фіскальної служби виключно дистанційно. Максимально просто, зручно, комфортно та безпечно - так можна охарактеризувати цей процес.

Думки про нестачу або неактуальність бланків звітності, арифметичні помилки в ній та інші форс-мажорні обставини більше не турбують такі платників податків. А ще кілька років тому, за часів подання звітності на папері, звітний період викликав у підприємців лише негативні асоціації, був довготривалим і виснажливим.

Упровадження інформаційних технологій у податкову сферу розпочалося з електронної звітності, згодом - запрацював сервіс «Електронний кабінет». Сьогодні його користувачі не лише звітують у режимі онлайн, а й мають доступ до власних облікових даних, платежів, рахунків, реєстрів, податкових новацій та іншої інформації. І це стосується не лише бізнесменів. Громадяни також можуть отримувати відомості про особисті доходи та об'єкти оподаткування, подати декларацію про майновий стан і доходи, заяву для реєстрації у Державному реєстрі фізосіб - платників податків, сплатити податки тощо.

Єдиною умовою для експлуатації віртуального кабінету «на повну» - наявність кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Їх можна отримати у будь-якому Акредитованому центрі сертифікації ключів або в Центрі обслуговування платників Херсонського управління Головного управління ДФС у Херсонській області. Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, розташованому за адресою: м. Херсон, вул. 1. Кулика, 143-а.

А віднедавна на сайті Кваліфіковано надавача електронних довірчі послуг ІДД ДФС (https://acskidd.gov.ua) запрацював сервіс повторно формування сертифікатів відкритого ключа за електронним запитом. Тобто продовжити термін дії таких ключів дозволяється без особистого відвідування Кваліфікованого надавача.

Тож пропонуємо усім платникам використовувати в практичній діяльності сучасні прогресивні технології. Електронні сервіси ДФС заощадять ваш робочий час, нерви, кошти та приємно здивують своєю функціональністю!