Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Результат операції "Урожай" Новокаховського управління – 434 тисячі гривень задекларованих доходів

05.08.2019 -

Таким є підсумок заходів, проведених фахівцями Новокаховського управління ГУ ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі   у рамках операції «Урожай» з громадянами - власниками земельних ділянок площею понад 2 га, які використовували працю неоформлених працівників та не реєструвалися суб’єктами господарювання.

За підсумками проведеної роботи фермери подали 60 податкових декларацій про майновий стан і доходи із сумою задекларованих доходів 434,4 тис. гривень. Також один громадянин зареєстрував свою підприємницьку діяльність.

Остання зустріч у подібному форматі начальника управління Галини Серебрянської та  начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Сергія Зищука відбулася у смт. Малокаховка Каховського району. До двостороннього діалогу долучилися: спеціаліст із земельних питань Олександра Саніна, представник Малокаховської сільської ради Марина Волошина та громадяни-одноосібники, у яких були певні розбіжності між наявними земельними ділянками та отриманими доходами.

Під час спілкування податківці роз’яснили учасникам зустрічі вимоги чинного законодавства, що регулює земельні відносини, порядок нарахування та виплати заробітної плати найманим працівникам у сільськогосподарській галузі. Також спеціалісти наголосили, що для тих, хто не бажає доброчесно виконувати свої конституційні  обов’язки, чинним законодавством передбачена адміністративна відповідальність за здійснення господарської діяльності без державної реєстрації та дозвільних документів. Відповідно до ч.1 ст. 164 КУпАП розмір адміністративного штрафу за діяльність без державної реєстрації  складає 17000-34000 гривень.

Операція «Урожай» триватиме до повного завершення сезонних сільськогосподарських робіт.