Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Генічеські податківці «поцікавилися» акцизним податком

01.08.2019 -

Цього разу податківці Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели детальний аналіз надходжень акцизного податку від суб’єктів господарювання та відвідали «акцизних» бізнесменів, які здійснюють підприємницьку діяльність на Азовському узбережжі.

До поля зору контролерів за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів потрапили 5 фізичних осіб - приватних підприємців. На перший погляд: бізнесмени придбали ліцензії для роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами та мали зареєстровані касові апарати. Тільки сплата акцизного податку – була відсутня!

Спеціалісти фіскальної служби провели хронометраж цих торгівельних точок, зустрілися з представниками суб’єктів господарювання та нагадали вимоги чинного податкового законодавства, попередивши про відповідальність за несплату податків і зборів.

Нагадуємо: для розвитку місцевого самоврядування та збільшення надходжень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  херсонцям та гостям області слід купувати товари в офіційно зареєстрованих суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на продаж алкогольних та тютюнових виробів, пива та вимагати касовий чек за придбаний товар.