Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

«День відкритих дверей» у Великолепетиській податковій

12.03.2019

Днями, у Великолепетиському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, для семикласників Великолепетиської загальноосвітньої школи проведено день відкритих дверей за участі начальника Великолепетиського управління Світлани Маленди.

З метою виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними та законослухняними під час зустрічі Світлана Василівна розповіла про те, що податки є найважливішою складовою економіки району та країни в цілому, за рахунок яких утримуються не тільки державні органи, а й здійснюються витрати на охорону здоров’я, освіту, розвиток культури, захист навколишнього середовища, підтримку найбідніших громадян, підвищення обороноздатності країни.

Під час розмови начальник управління повідомила учням про те, що у майбутньому вони за бажанням мають можливість по цільовому направленню вступити до Університету Державної фіскальної служби України у м. Ірпінь Київської області для здобуття вищої освіти та стати фаховими податківцями.

На завершення зустрічі школярам проведена екскурсія по всім кабінетам управління. Учнів було проінформовано про електронні інформаційні ресурси ДФС України, направлені на підвищення якості інформування та обслуговування платників податків. Семикласники дізналися про впровадження сучасних технологій в органах Державної фіскальної служби, за допомогою яких платники та громадяни мають можливість обмінюватись інформацією з податковими органами та знайти для себе необхідну інформацію.

Фахівці фіскальної служби району висловили сподівання, що юнаки та дівчата в подальшому житті стануть порядними платниками податків України.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • «День відкритих дверей» у Великолепетиській податковій