Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Ветерани податкової служби допомагають генічанам декларувати доходи

07.03.2019

Нещодавно в Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбулася зустріч кількох поколінь податківців. В зустрічі взяли участь начальник Генічеської державної податкової інспекції Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Тетяна Богодух, фахівці відомства та члени місцевого осередку пенсіонерів і ветеранів державної податкової служби України.

На початку заходу Тетяна Богодух висловила глибоку повагу до всіх ветеранів податкової служби та подякувала присутнім за небайдуже ставлення до процесу наповнення бюджетів усіх рівнів та активну життєву й громадянську позицію. «Лише свідоме декларування доходів та сплата податків – є запорукою побудови європейського суспільства. Пропонуємо і вам долучитися до проведення цієї кампанії в якості волонтерів. Ваш неоціненний досвід роботи може стати в нагоді усім генічанам, які мають декларувати свої доходи», – зазначила очільниця відомства.

Під час заходу ветерани обмінялися спогадами про часи створення служби та з радістю відгукнулися на запрошення долучитися до проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2018 році.

На завершення спілкування податківці різних поколінь вирішили і в подальшому продовжувати співпрацю.