Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Громадянам надати декларацію про доходи допоможе «Електронний кабінет»

06.02.2019

Бериславське управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує про щорічну кампанію декларування доходів громадян, коли окремі категорії фізичних осіб зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та отримані доходи.

З метою спрощення звітування запроваджено новий електронний сервіс у «Електронному кабінеті», який дозволяє громадянам заповнити декларацію на підставі облікових даних платника та відомостей щодо нарахованих (виплачених) доходів, наявних в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та відомостей щодо об'єктів нерухомого (рухомого) майна.

Платникам податків слід враховувати те, що остаточні дані щодо отриманих доходів за 2018 рік в повному обсязі буде сформовано у Державному реєстрі протягом 50 днів після закінчення року, тобто останній день обробки звітності припадає на 11.02.2019 року.

Слід зазначити, що новостворений сервіс дозволяє направити податкову декларацію до контролюючого органу з копіями первинних документів як додаток до декларації в онлайн режимі.

Крім того, сервіс надасть користувачам можливість скоротити час і витрати на подання звітності, мінімізувати помилки при заповненні декларації

Скористатись сервісом зможуть особи, які мають особистий ключ електронного цифрового підпису АЦСК ІДД ДФС, який безкоштовно можна отримати в Центрах обслуговування платників.

Шановні громадяни! Відповідно до ст.47 Податкового кодексу України відповідальність за порушення порядку заповнення документів податкової звітності та недостовірність інформації, наведеної у відповідних документах, несуть фізичні особи - платники податків.