Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Підприємці Новокаховського управління сплатили до бюджету більше 1,2 мільярдів гривень податків

22.11.2018

За січень – жовтень 2018 року платники податків, які перебувають на обліку в Новокаховському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, спрямували до бюджетів усіх рівнів 1,2 млрд. грн. податків і зборів. У порівнянні з відповідним періодом попереднього року показник збільшився на 16,8 відс., що у грошовому еквіваленті складає 177 млн. гривень.

         За інформацією відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, більше половини від зібраної суми – 706,6 млн. грн. поповнили місцеву скарбницю. Решта – 525 млн. грн. надійшли до Державного бюджету України.

         Порівняно з аналогічним періодом 2017 року надходження до місцевої казни збільшились на 18,1 відс. або 108,1 млн. грн., до державної – на 15,1 відс. або  68,8 млн. гривень.

         Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за 10 місяців цього року зібрано 492,2 млн. грн., що на 38,1 відс. або 135,9 млн. грн. більше проти показника відповідного періоду 2017 року.