Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Легалізація найманої праці у Новій Каховці

04.09.2018

Новокаховська ОДПІ повідомляє, що за січень-серпень 2018 року Головним офісом всього легалізовано 226 працівників, а саме по галузям:

- 54 працівника – залучено у роздрібну/оптову торгівлю, надходження від легалізованої найманої праці склали 35,2 тис.грн.;

- 18 працівників – залучено у галузь громадського харчування, надходження від легалізованої найманої праці склали 16,8 тис.грн.;

- 4 працівника – залучено у інші галузі (надання інших послуг), надходження від легалізованої найманої праці склали 2,9 тис.гривень.

З початку року надходження від легалізованої найманої праці склали 82,8 тис. гривень, в т.ч. в серпні — 0,8 тис.гривень.

Нагадуємо суб’єктам господарювання щодо обов’язкового залучення до ведення фінансово-господарської діяльності легалізованої найманої праці (на  польові та складські роботи). Також нагадуємо, що сільські ради можуть долучатися до процесу легалізації найманої праці шляхом надання інформації про суб’єктів господарювання, що використовують найману працю без її оформлення згідно чинного законодавства.