Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Операції, що не є об'єктами оподаткування податком на додану вартість - 2018

05.02.2018

З 01.01.2018р. не є об’єктом оподаткування ПДВ операції із ввезення на митну територію України фізичними особами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі товарів (крім підакцизних товарів та особистих речей) (пп. 196.1.18 п. 196.1 ст.196 ПКУ):

 сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 1 000 євро, через пунк­ти пропуску через державний кордон України, відкриті для повітряного сполучення;

 сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 500 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, через інші, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України фізичною особою, яка була відсутня в Україні більше ніж 24 год. та яка в’їжджає в Україну не частіше одного разу протягом 72 год.;

 сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 50 євро та сумарна вага яких не перевищує 50 кг, через інщі, ніж відкриті для повітряного сполучення, пункти пропуску через державний кордон України фізичною особою, яка була відсутня в Україні менше ніж 24 год. або яка в’їжджає в Україну частіше одного разу протягом 72 год.

З 01.01.2019 р. не є об’єктом оподаткування ПДВ операції із ввезення на митну територію України (пп. 196.1.17 п. 196.1 ст. 196 ПКУ):

 товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро у не- супроводжуваному багажі;

 товарів, сумарна митна вартість яких не перевищує еквівалент 150 євро, на адресу одного одержувача (юридичної особи, фізичної особи — підприємця) в одній депеші у міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі екс- пресс перевізника у міжнародних екс- пресс відправленнях;

 на адресу одного одержувача (фізичної особи) у перших трьох міжнародних поштових відправленнях та/або міжнародних експрес-відправленнях протягом одного календарного місяця товарів, сумарна фактурна вартість яких у кожному з відправлень не перевищує еквівалент 150 євро.