Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Наша громада – наш добробут!

24.11.2017

Останнім часом почастішали випадки здійснення підприємницької діяльності на території гаражних кооперативів м. Нова Каховка без належної реєстрації.

З метою розширення бази оподаткування та збільшення надходжень до місцевого бюджету нещодавно в приміщенні виконкому відбулася зустріч за участі заступника мера м. Нової Каховки Сергія Давидюка, начальника Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галини Серебрянської, головного державного інспектора з праці в Херсонській області Наталії Пулінець та голів гаражних кооперативів міста.

На початку заходу Галина Серебрянська роз’яснила значення понять “підприємницька діяльність” і “платник податків” та повідомила, що відповідно до ст. 15 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платниками податків визначаються фізичні особи, юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують об’єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об’єктом оподаткування, і на яких покладено обов’язок із сплати податків та зборів згідно з ПКУ.

Враховуючи наявні факти провадження підприємницької діяльності на території гаражних кооперативів посадовець наголосила на неприпустимості здійснення такої діяльності без державної реєстрації і повідомила про відповідальність, а саме: накладення штрафу від 17 000 грн. до 34 000 грн., за повторне порушення — від 34 000 грн. до 85 000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей (ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

В кінці зустрічі керівник Новокаховської ОДПІ запросила голів гаражних кооперативів до податкової міста з метою отримання індивідуальних роз’яснень та вручення пам’яток, в яких покроково розписані дії фізичної особи при реєстрації та виборі системи оподаткування. Крім того, за довідками з даного питання можна звертатися за телефонами (05549) 4-52-88, 4-53-44.

Сподіваємося, що дана зустріч матиме позитивні результати в напрямку державної реєстрації при здійсненні підприємницької діяльності.