Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Новокаховська ОДПІ: На часі легалізація трудових відносин

17.11.2017

Нещодавно в Новокаховській ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області відбулося чергове засідання «круглого столу» за участі начальника Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галини Серебрянської, головного державного інспектора з праці в Херсонській області Наталії Пулінець, спеціалістів податкової інспекції та суб'єктів підприємницької діяльності.

Темою зустрічі стали питання стосовно співпраці в напрямах легалізації найманої праці, доведення до роботодавців та найманих працівників необхідності офіційного працевлаштування, виплати заробітної плати на рівні не нижче мінімальної та відмови від заробітної плати в «конвертах».

Начальник ОДПІ Галина Серебрянська повідомила, що одним із пріоритетних напрямків діяльності Новокаховської ОДПІ залишається легалізація трудової зайнятості. Аби всі громадяни були соціально захищеними, а бюджети не втрачали кошти від прихованих доходів, податківці постійно проводять системну роз’яснювальну роботу, контрольно-перевірочні заходи та беруть участь у роботі міжвідомчих робочих груп із легалізації найманої праці.