Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Мешканці Новокаховської ОДПІ сплатили до бюджетів місцевих громад майже 802 млн. грн. податків й зборів

03.11.2017

Як повідомила начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська, це на 192 млн. грн. більше минулорічного показника. При цьому, за жовтень 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 112,2 млн. грн., що на 21,1 млн. грн. більше ніж у жовтні 2016 року.

Основним джерелом надходжень бюджетів місцевих громад є податок на доходи фізичних осіб. За січень-жовтень 2017 року зібрано 434,8  млн.  грн. цього податку, що на 152 млн. грн., або на 53,7 відс. більше ніж за аналогічний період минулого року. При цьому, за жовтень п.р. сума надходжень ПДФО склала 51,3 млн. гривень.

Окрім зростання сумлінності платників, на суттєве збільшення сум ПДФО значно вплинула проведена робота щодо протидії нелегальній зайнятості та виплатам заробітних плат менше мінімально встановленого рівня. Комплекс заходів, що включає в себе роз’яснювальну роботу та контрольно-перевірочну діяльність, мали конкретний результат.

Спостерігається суттєве збільшення й надходження єдиного податку. За 10 місяців поточного року бізнесмени перерахували до місцевих бюджетів майже 67,2 млн. грн. цього платежу,  що на 25,2 млн. грн. більше ніж минулоріч.

Зросли й суми земельного податку та орендної плати. Якщо у січні-жовтні  2016 року було сплачено понад 119 млн. грн., то у цьому році надходження від користування землею за 10 місяців склали 143 млн.  гривень.