Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Впродовж січня - вересня 2017 року платники Новокаховської ОДПІ перерахували до бюджетів усіх рівнів 1205 мільйонів гривень податків та зборів

11.10.2017

Саме 1205,2 млн.грн. податків та зборів перерахували суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку в Новокаховській ОДПІ, до бюджетів усіх рівнів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшились на 38,3%, або на 333,9 млн.гривень. При цьому Державний бюджет отримав 515,9 млн.грн., до місцевих скарбниць мобілізовано 689,3 млн.гривень.

"Користуючись нагодою, висловлюю подяку всім керівникам та підприємцям м. Нової Каховки, Бериславського, Великоолександрівського, Великолепетиського, Верхньорогачицького, Високопільського, Горностаївського, Каховського та Нововоронцовського районів, які забезпечували ефективну роботу підприємств і сплачують належно податки та збори" - зазначила начальник Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області Галина Серебрянська.