Територіальні органи ДФС
у Херсонській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Про оподаткування нецільової благодійної допомоги

25.07.2017

Сума нецільової благодійної допомоги, що надається резидентами - юридичними або фізичними особами протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 грн (у 2017 р. - 2240 грн), не оподатковується (пп. 170.7.3 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу України).

Сума перевищення нецільової допомоги над вказаним розміром включається податковим агентом до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу громадянина, як інші доходи і підлягає оподаткуванню на загальних підставах податком на доходи фізичних осіб за ставкою 18 % та військовим збором за ставкою 1,5 %.

Сума нецільової благодійної допомоги, яка протягом 2017 року сукупно не перевищує 2240 грн відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «169». Перевищення суми відображається у ф. № 1ДФ під ознакою доходу «127», як інші доходи.