Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Статки, з яких не утримані податки, задекларуйте до 1 травня п.р.

17.03.2017

Усім відомо, що у найманих працівників податки із заробітної плати утримують і сплачують до бюджету їх податкові агенти – роботодавці, які є суб’єктами господарської діяльності. За таких обставин громадянам необхідно самостійно звітувати та сплачувати лише за наявності інших доходів, зокрема, у разі отримання спадщини, подарунків тощо.

Водночас, деякі українці працюють, наприклад, хатніми працівницями, нянями, репетиторами, будівельниками тощо, у звичайних громадян. Оскільки такі роботодавці не мають статусу податкового агента, то виплачують доходи своїм працівникам без утримання та сплати податків. У такому разі працівникам необхідно самостійно один раз на рік прозвітувати про отримані торік прибутки та сплатити належні суми податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік необхідно подати до Центру обслуговування платників за місцем реєстрації (за даними паспорту) до 1 травня, а визначені в ній суми податків сплатити до 1 серпня цього року.

Детальні консультації щодо декларування минулорічних доходів можна отримати у Центрі обслуговування платників за адресою: м. Херсон, вул. І Кулика, 143а, вікно № 7 або за телефоном: 32-74-40.