Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про службові відрядження та внутрішні перевірки ….

07.06.2019 -

Йшла мова сьогодні у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під час проведення економічного навчання з працівниками відомства. Цього разу питання організації та проведення внутрішніх перевірок в апараті ДФС та особливості документального оформлення службових відряджень державних службовців - стали актуальними темами для підвищення економічної обізнаності спеціалістів служби.

Фіскалів області ознайомили із відповідними законодавчими змінами, внесеними у травні п. р., нагадали порядок оформлення та реалізації результатів під час проведення внутрішніх перевірок. Доцільною та корисною для щоденної роботи стала інформація про особливості документального підтвердження витрат на проїзд різними видами транспорту та проживання під час службових відряджень державних службовців.

В черговий раз працівникам фіскальної служби нагадали про дотримання антикорупційного законодавства. Зокрема, щодо неправомірного використання наданих повноважень або службового становища, сумісництва, запобігання конфлікту інтересів та роботі близьких осіб. Окрему увагу державних службовців було акцентовано на випадках та термінах подання «антикорупційної» декларації у разі зміни майнового стану.

 

ФОТОМАТЕРІАЛИ