Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Для спілкування з платниками фіскали області поглиблюють знання

11.05.2019 -

Завершенням робочого тижня для працівників Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі стало проведення розширеної наради та економічного навчання для керівного складу відокремлених управлінь фіскальної служби області та рядових спеціалістів відомства.

Під час професійної розмови у форматі «результати – обговорення» фіскали проаналізували підсумки прогнозно – аналітичної роботи при визначенні надходжень до бюджету та напрямки відпрацювання декларацій з податку на прибуток за I квартал 2019 року. З особливою увагою податківці розглянули шляхи подальшої плідної взаємодії та надання практичної допомоги органам місцевого самоврядування, зокрема, щодо визначення податкових агентів під час адміністрування туристичного збору - 2019.

Досить цікавим і корисним стало вивчення порядку підготовки інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються ДФС та її територіальними органами,  платникам податків у кожному районі області. Окремо були опрацьовані етапи підготовки та вимоги до таких документів, зразки відповідних документів, інформація про такі послуги, а також їх розміщення на субсайті територіальних органів ДФС та у місцях прийому звернень громадян.

Не менш важливим стало нагадування про необхідність дотримання державними службовцями Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС, вимог антикорупційного законодавства та відповідальності за їх порушення.

Обидва заходи пройшли у діловій невимушеній атмосфері. Для щоденного професійного спілкування з платниками податків саме такий формат обміну досвідом та поглиблення своїх практичних знань дозволяє працівникам фіскальної служби якісно супроводжувати підприємницьку діяльність бізнесу із врахуванням останніх нововведень законодавства.  

Фотоматеріали по темі

/
  • Для спілкування з платниками фіскали області поглиблюють знання