Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про конфлікт інтересів та роботу з інформацією на держслужбі

05.04.2019 -

Традиційно, у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з працівниками відомства проведено економічне навчання. На цей раз аби поповнити свої набуті знання та навички з питань антикорупційного законодавства та роботи з інформаційними ресурсами до професійної розмови долучилися спеціалісти відокремлених управлінь фіскальної служби області.

Під час заходу працівникам відомства нагадали про дотримання антикорупційного законодавства під час виконання службових обов’язків. Зокрема, щодо неправомірного використання наданих повноважень або службового становища, сумісництва, запобігання конфлікту інтересів та роботи близьких осіб. Окрему увагу податківців було акцентовано на реагування у випадках отримання пропозиції щодо вчинення неправомірних дій.

Доцільною та важливою для використання в практичній діяльності стала інформація про порядок доступу до інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно - телекомунікаційних системах установи, а також відповідальність користувачів при розголошенні конфіденційної, службової або іншої інформації з обмеженим доступом.

 Окрім цього, колег ознайомили з наказом ДФС України від 03.04.2019 №257 «Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної фіскальної служби».