Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Податкові» шахраї перебралися до Нової Каховки

07.12.2018 -

Як щойно повідомила начальник Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, до Центру обслуговування Каховської ДПІ звернувся місцевий підприємець, який повідомив про надходження дзвінків від телефонних шахраїв.

Зокрема, бізнесмену телефонували невідомі особи, які представилися співробітниками податкової інспекції та повідомили про проведення «київської перевірки». Для вирішення всіх питань запропонували зв’язатися з керівником податкового відомства за номером телефону 099 677 98 66. Дзвінки надходили безпосередньо від абонента мобільного зв’язку за номером 066 658 51 78.

Варто зазначити, що подібні дзвінки від «псевдоподатківців» і раніше неодноразово фіксувалися в Херсонській області. Зазвичай такі злочини відрізнялися лише номерами телефонів шахраїв, рахунками банківських установ та, інколи, причиною вимагання чи прохання коштів.

Тож бізнесмени Херсонщини, пам’ятайте фінансова безпека ваших родин залежить від вас. Лише пильність, обачність і обережність убереже вас від фінансових втрат і моральних потрясінь.

Якщо ви потрапили на гачок аферистів або вас намагалися втягнути у хитросплетені шахрайські схеми, якнайшвидше повідомте співробітників поліції за телефоном 102. Не дайте себе ошукати!