Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Корупцію здолати можна об’єднавши зусилля професіоналів і громадськості

27.02.2018 -

Працівники управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області спільно з представниками ВБКОЗ ГУ СБУ в АР Крим та військової прокуратури Херсонського гарнізону 22.02.2018 задокументували в Херсонській митниці ДФС факт вимагання та отримання неправомірної вигоди у сумі 15 тис. рублів РФ.

Таку винагороду співробітник Херсонської митниці отримав від громадянина за безперешкодний перетин адміністративного кордону між АР Крим та материковою Україною, а також уникнення адміністративної відповідальності за ст. 472 Митного кодексу України. Виявити «нечистого на руку» посадовця вдалося завдяки небайдужої до корупційних проявів громадськості. Наразі зазначеного митника затримано. У рамках кримінального провадження тривають слідчі дії.

Варто відзначити, що першочерговим завданням фахівців управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області - є здійснення заходів щодо запобігання корупційним проявам з метою недопущення втрат бюджету, адже будь-які порушення чинного законодавства посадовими особами прямо чи опосередковано впливають на наповнення бюджету.

З цією метою зі співробітниками фіскального відомства області та Херсонської митниці ДФС постійно проводяться навчання та індивідуальні бесіди щодо профілактики корупції. Також до такої роботи залучається громадськість. Останній випадок встановлення корупційних дій став яскравим прикладом позитивного зворотного зв'язку громадськості та структур, які протидіють корупційним проявам, зростання рівня довіри та бажання співпрацювати щодо запобігання та виявлення корупції.

Нагадаємо: за телефоном 0800-501-007 (напрямок "4") громадяни мають можливість цілодобово повідомляти про випадки протиправних та корупційних порушень у діях працівників ГУ ДФС у Херсонській області та Херсонської митниці ДФС та їх територіальних органів.

Окрім того, про випадки корупційних дій просимо повідомляти управління внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Херсонській області за телефонами: (0552) 42-76-41, (0552) 42-76-99 та (0552) 42-76-92.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/