Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про фіскальні Інтернет-платформи, декларування доходів та інше

25.01.2018 -

Сьогодні, у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області, зібралися працівники відомства аби поповнити свої професійні навички та поновити знання з питань декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.

Фахівці установи ознайомилися з порядком оприлюднення нормативно-правових актів, листів, коментарів, консультацій з питань податкового та митного законодавства на офіційному веб-порталі ДФС, субсайті територіальних органів ДФС у Херсонській області та сторінці обласного відомства у Facebook. Інформація, розміщена на цих фіскальних Інтернет-платформах є цікавою, корисною і доступною як для платників податків, так і фіскалів. Зокрема, на субсайті можна знайти цікаву інформацію про стан податкової справи у регіоні та найсвіжіші новини у сфері бюджетотворення й оподаткування, скористатися різними реєстрами та Електронним кабінетом.

Також спеціалістів відомства детально проінформували про порядок проведення кампанії декларування – 2018, зміни до форми декларації про майновий стан і доходи, строки та способи її подання. Окрему увагу на навчанні приділили розгляду випадків, коли виникає обов’язок щодо подання декларації, та коли громадянин має на це право.

Не менш важливим стало нагадування про необхідність дотримання Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС, затверджених наказом ДФС від 01.12.2016 № 979, вимог антикорупційного законодавства та відповідальність, передбачену ст. 369 Кримінального кодексу України.

Навчання відбулося у діловій невимушеній атмосфері. Саме такий формат ділового спілкування дозволяє фахівцям фіскальної служби поглиблювати свої знання, які у подальшому використовувати у практичній діяльності.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Про фіскальні Інтернет-платформи, декларування доходів та інше