Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскали Херсонщини знов першими вивчали законодавчі зміни

15.12.2017 -

Сьогодні працівники Головного управління ДФС у Херсонській області зібралися у залі засідань відомства аби завчасно підготуватися й поповнити знання щодо правильного заповнення електронної декларації. Отримані знання стануть їм у нагоді вже через декілька тижнів, адже з 01.01.2018 розпочнеться черговий етап електронного декларування.

Відкрив засідання начальник фіскальної служби області Ігор Клим, який наголосив на неухильному дотриманні вимог антикорупційного законодавства та етики поведінки державного службовця. Акцентував увагу на відповідальності суб’єктів декларування за своєчасність подання е-декларацій та достовірності відображення у ній даних.

Так, спеціалісти відомства детально ознайомилися з рекомендаціями суб’єктам декларування до чергового етапу електронного декларування в Україні, які викладені у листі Національного агентства з питань запобігання корупції від 21.11.2017 № 93-01/4218/17. По-перше необхідно перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у особистому персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (Реєстр), та у разі необхідності - змінити E-mail. Обов’язково слід перевірити термін дії та працездатність особистого електронного цифрового підпису для роботи з Реєстром. Для перевірки працездатності ЕЦП можна скористатись online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign. Якщо при накладанні електронного цифрового підпису виникає помилка, слід звернутись до акредитованого центру сертифікації ключів, який видав ЕЦП. Виконавши запропоновані дії, працівники завчасно підготуються до декларування, чим полегшать собі роботу з Реєстром.

Важливою стала також інформація про застосування в практичній роботі наказу ДФС України від 07.07.2015 № 470, яким затверджено Порядок організації та проведення внутрішніх перевірок в органах ДФС, на підвідомчих підприємствах, установах, організаціях, оформлення і реалізація їх результатів.  

Окрему увагу фіскали приділили роз’ясненню особливостей здійснення системного автоматизованого контролю за виконанням контрольних доручень у територіальних органах ДФС (наказ ДФС України від 30.04.2015 № 323).

Насамкінець фіскалів проінформували про основні засади законопроекту від 07.12.2017 № 6776-д «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

Навчання відбулося у конструктивній атмосфері. Саме завдяки таким заняттям фіскали мають змогу поглиблювати свої знання на робочому місці.

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини знов першими вивчали законодавчі зміни