Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Тестування на знання етики пройшли 156 фіскалів області

27.10.2017 -

Як повідомила начальник управління по роботі з персоналом Головного управління ДФС у Херсонській області Олеся Кривенко, 156 державних службовців Херсонської, Новокаховської та Генічеської ОДПІ успішно пройшли підсумкове тестування рівня знань Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС з використанням програмного забезпечення, що стало завершенням навчання за вказаним напрямком для спеціалістів підпорядкованих інспекцій та відділень у жовтні поточного року.

Згідно затвердженого графіка, для посадових осіб Головного управління ДФС у Херсонській області контрольні тести для перевірки рівня обізнаності у питаннях державної антикорупційної політики будуть проведені протягом листопада цього року. Їх підсумки будуть відомі на кінця листопада 2017 року, а результати долучені до особових справ всіх посадових осіб фіскальної служби.

Такі дієві заходи допомагають формувати у фіскалів області професійну чесність, принципи моралі до специфічних умов професійної діяльності відповідно до уявлень про професійний обов’язок, справедливість, совість, честь та інші моральні цінності, які мають бути притаманні кожному державному службовцю.