Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскали Херсонщини готуються до антикорупційного тестування

13.10.2017 -

Для формування стійких у морально-етичному вимірі та сильних за переконаннями спеціалістів фіскальної служби Херсонщини, службою управління персоналом та управлінням внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Херсонській області проведено низку навчальних заходів по засвоєнню Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС.

З цією метою у відомстві створено спеціальну робочу групу під керівництвом начальника управління по роботі з персоналом Олесі Кривенко, до якої увійшли співробітники управління внутрішньої безпеки установи. Протягом трьох днів у залі засідань для державних службовців усіх структурних підрозділів та працівників податкової міліції були проведені теоретичні навчання з вивчення вищевказаних Правил для перевірки рівня обізнаності у питаннях державної антикорупційної політики. Рейтинговим показником для кожного посадовця стане підсумкове тестування рівня знань з використанням програмного забезпечення, яке буде проведене протягом жовтня-листопада. Результати підсумкового тесту будуть долучені до особових справ посадових осіб фіскальної служби.

Такі дієві заходи допоможуть сформувати новий тип державного службовця, який в уяві платників податків –  не просто спеціаліст, це – людина, яка виступає від імені держави. Поведінка державного службовця, незалежно від його посади, ставлення до справи та громадян, його мова, зовнішній вигляд формують не тільки його власний авторитет, але й авторитет тієї служби, яку він уособлює, і держави.

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини готуються до антикорупційного тестування