Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Херсонські працедавці внесли до зведеного бюджету 1,5 мільярда гривень ПДФО

07.06.2019 -

Протягом січня - травня 2019 року херсонські роботодавці перерахували до зведеного бюджету 1528,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Cума сплаченого з доходів херсонців податку перевищує показники минулого року на 20,8 відсотка. Це в абсолютній величині складає 263 млн. грн. додаткових надходжень до бюджету.

Місцеві бюджети Херсонщини отримали 1146,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 197,2 млн. грн. більше ніж торік. Сума отриманого податку  формує 65 відс. доходів місцевих бюджетів, які залежать від розміру заробітної плати, яку офіційно отримують працевлаштовані працівники.

 «Активним чинником створення прозорих умов сплати податку на доходи фізичних осіб та забезпечення його надходження до бюджетів усіх рівнів є комплекс спільних заходів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та фіскальної служби області у напрямку легалізації трудових відносин. Проведення дієвої роботи у форматі операцій «Курорт», «Акциз», рейдів по легалізації підприємницької діяльності сприяє детінізації праці, ефективному розвитку бізнесу та здоровій конкуренції, місцеві громади отримують найбільшу частку бюджетних коштів для вирішення соціально-економічних питань», - підкреслив керівник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.