Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Бізнес-спільнота Херсонщини зібрала до зведеного бюджету майже 2,4 мільярда гривень

03.05.2019 -

Протягом січня - квітня 2019 року від бізнес - спільноти Херсонщини до зведеного бюджету надійшло 2390 млн. грн. податків і зборів. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на    17 відс. або на 347 млн. гривень.

З цьогорічних надходжень 996 млн. грн. надійшло до державної казни на загальнодержавні потреби. Місцеві скарбниці херсонського краю отримали 1394 млн. грн., які будуть спрямовані на вирішення соціально-економічних потреб місцевих громад регіону. Це більше на 220 млн. грн. податків та зборів ніж торік.

Також бізнесмени - роботодавці Херсонщини на 22 відс. або 226 млн. грн. збільшили сплату єдиного соціального внеску та протягом 4 місяців спрямувала 1268 млн. грн. ЄСВ на казначейські рахунки області.

Зростання надходжень до зведеного бюджету - результат спільної роботи фіскального відомства та суб’єктів господарювання всіх форм власності Херсонщини. Державні службовці запроваджують інноваційні методи адміністрування податків та електронних сервісів  обслуговування, а  платники проявляють високу громадянську свідомість у сплаті податків.