Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Херсонці сплатили до бюджету понад півмільярда гривень ПДФО

23.04.2019 -

 А точніше, за три місяці 2019 року платники Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів  649 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Це на 105 млн. грн. більше торішнього показника. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні місцевих бюджетів та складає 63,7 відс. від загальних надходжень області.

Найбільше коштів перерахували платники, які перебувають на обліку в Херсонському управлінні Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Вони сплатили 404 млн. грн., що становить 62 від. від надходжень податку на доходи фізичних осіб по області.

Другими за активністю наповнення місцевих бюджетів стали платники, які перебувають на обліку в Новокаховському управлінні. Їх внесок складає  130 млн. грн. або 20 відс. від загального збору ПДФО по області. Решта –  115 млн. грн. надійшла від роботодавців Бериславського, Великолепетиського та Генічеського управління.

Висока відповідальність херсонських працедавців за дотримання державних гарантій в оплаті праці найманих працівників позитивно впливає на приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб та суттєво збільшує фінансову спроможність територіальних громад.