Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Місцеві громади Херсонщини «збагатіли» на 20 відсотків

06.07.2018 -

За підсумками першого півріччя 2018 року платники податків херсонського краю перерахували до місцевих бюджетів податкових платежів на 20,3 відс. або 309,8 млн.грн. більше ніж торік. Надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 1834,3 млн. гривень.

Більшу половину з них – 1154,8 млн. грн. або 62,9 відс. отримали місцеві громади Херсонської ОДПІ (Херсонське, Білозерське, Голопристанське, Каланчацьке, Скадовське, Олешківське та Чаплинське відділення) .

Як повідомив начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, у другому півріччі п.р. місцеві громади нашої області можуть розраховувати на суттєві надходження від майнових податків.

Фахівці ДФС області вже сформували повідомлення-рішення про нараховані 136,5 млн. грн. плати за землю для громадян - землевласників та землекористувачів, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для фізичних осіб на суму 10,8 млн. гривень. А також, винесли повідомлення - рішення про сплату  транспортного податку з фізичних осіб на загальну суму 1,6 млн. гривень.