Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Легальні доходи херсонців збагатили казну на 2,9 мільярда гривень

29.01.2018 -

Саме таку суму податку на доходи фізичних осіб спрямували до зведеного бюджету платники податків Херсонщини у 2017 році. Минулорічний показник перевищив надходження 2016 року на 940,4 млн. грн. або 47 відсотків. Зокрема, місцевий бюджет області поповнився майже на 2183,5 млн. грн. ПДФО, а державний – 754,6 млн. гривень.

Податок «на зарплату» залишається найвагомішим за обсягом джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів. Найбільше ПДФО до місцевих бюджетів перерахували платники Херсонської ОДПІ – 1408,2 млрд. грн., із них 975,1 млн. грн. – суб’єкти господарювання та жителі м. Херсона. Внесок роботодавців Новокаховської ОДПІ склав понад 558,4 млн. грн. ПДФО, а Генічеської – 216,9 млн. гривень.

У середньому торішні надходження ПДФО до усіх місцевих бюджетів у розрізі районів, у порівнянні з показником 2016 року, збільшилися на 48 відсотків. Таких результатів удалося досягти завдяки плідній співпраці фіскальної служби регіону з платниками податків та органами місцевого самоврядування.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/